- 16 000 – 19 000 Kč
- Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro seniory
První kontakt e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář
Lokalita: Brno a Jihomoravský kraj
Jsme největší velkoobchod a dovozce čerstvých květin a rostlin v České republice a hledáme novou posilu do našeho obchodního týmu. Máte obchod v krvi, cit pro krásu a touhu být nejlepší v tom, co děláte? Staňte se pánem svého regionu a pojďte prodávat radost!
Kdo jsme?
Patříme ke špičce na trhu. Dovážíme čerstvé květiny z celého světa – od holandských tulipánů přes kolumbijské růže až po exotické květy z Thajska. Naší filozofií je slušnost, spolehlivost a rychlost. Zákazníci se na nás mohou spolehnout a vy se stanete klíčovou tváří této důvěry.
Co bude Vaší hlavní misí?
Denní prodej a rozvoz našeho širokého sortimentu květin a rostlin.
Péče o stávající zákazníky a budování nových pevných obchodních vztahů založených na důvěře.
Vaším posláním bude dosahovat skvělých prodejních výsledků a aktivně se podílet na růstu celé firmy.
Budete srdcem i duší obchodník, který plní prodejní cíle a roste společně s námi.
Péče o svěřené zboží a sklad.
Co od Vás očekáváme?
Obchodního ducha, vysoké pracovní nasazení a tah na branku.
SŠ vzdělání – pozice je vhodná i pro šikovné absolventy SŠ, které si rádi zaučíme!
Skvělé komunikační, organizační a reprezentační schopnosti.
Samostatnost, spolehlivost a vysokou odolnost vůči stresu.
Časovou flexibilitu.
Řidičský průkaz sk. B je nutností, sk. C velkou výhodou.
Na co se můžete na oplátku těšit?
Nadstandardní finanční ohodnocení: Fixní základ a atraktivní provize z prodeje, které vám umožní dosáhnout na příjem 38 000 až 75 000 Kč.
Zázemí jedničky na trhu: Stanete se součástí stabilní a úspěšné společnosti.
Profesionální zaškolení: Vše potřebné vás naučíme.
Smysluplnou práci: Čeká vás zajímavá, samostatná a různorodá práce v přátelském kolektivu.
Zaměstnanecké slevy na veškerý náš sortiment jsou samozřejmostí.
Zaujala Vás tato příležitost?
Pokud chcete spojit svou kariéru s krásou květin a stát se úspěšným prodejcem, pošlete nám svůj životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář a do předmětu uveďte „PRODEJCE BRNO“
Těšíme se na Vaši odpověď!
Termín nástupu: dohodou
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
FLORPLANT s.r.o.
Pěstitelská 197/4
619 00 Brno
IČO: 25374320
Datová schránka: uys6qqq
Další informace:
GPS: 49.150535,16.622992,
S-JTSK: -597607.57 -1165798.14,
RUIAN: 80026184
Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Rok 2026 je pro uchazeče o práci trochu jako aktualizace software. Na první pohled se může zdát, že je vše při starém. Ale když budete měnit zaměstnání, řešit krátkodobou brigádu nebo vám to mezi dvěma pracemi na chvíli nevyjde, změny pocítíte. Nová pravidla jsou nastavena tak, aby tyto situace byly o něco míň stresující než dřív.

Přemýšlíte, zda lze dát výpověď z dohody o provedení práce e-mailem, nebo jestli stačí poslat SMS? Ukončení dohody o provedení práce má svá pravidla. Podívejme se, kdy je elektronická výpověď z DPP v pořádku a kdy se může nepříjemně zkomplikovat.

Pokud si student nebo rodič na rodičovské/mateřské dovolené chtějí přivydělat, mají možnost pracovat pod tzv. dohodou o provedení práce. Jedná se o jednoduchou a rychlou formu pracovní dohody, při které nehrozí velké papírování. Co se v DPP změnilo od roku 2026?

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?