Číšník/Servírka

Lokalita Ratměřice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Jana Káninská, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti s obsluhou hostů v restauraci nebo se vše rádi naučíte a chcete získat zkušenost v top gastronomickém provozu? Jste komunikativní, plní energie a máte nadšení pro gastronomii? Pokud jste na otázky odpověděli ano, tak pak hledáme právě Vás.

Nabízíme stabilní zaměstnání v mladém, přátelském kolektivu, kteří rádi pomohou. Je možnost školení přímo u našich dodavatelů. Pořádáme různé akce pro zaměstnance (sporotovní, kulturní), nabízíme zaměstnanecké slevy a výhody.

Popis pozice:

  • Obsluha zákazníků a aktivní komunikace s nimi
  • Poradenství týkající se výběru našich produktů a výrobků
  • Roznos jídla a pití, debaras
  • Práce s pokladnou
  • Připrava restauraci před a po provozu
  • Údržba čistoty a pořádku svěřených prostor

Profil kandidáta:

  • Pozitivní osobnost plnou energie a nadšení
  • Vyučení v oboru není podmínkou
  • Zkušenosti z restaurace jsou ale výhodou
  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • Pečlivost, svědomitost, komunikativnost, smysl pro humor, rychlost
  • Smysl pro čistotu a pořádek
  • Chuť učit se

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na zámku v Ratměřicích
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Stravu zdarma během směny
  • Skvělou zkušenost v top gastronomickém provozu
  • Vzdělávání a ochutnávky produktů
  • Možnost školení přímo u našich dodavatelů
  • Mladý kolektiv
  • Příjemné, kreativní prostředí
  • Účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)
  • Zaměstnanecké slevy a výhody

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?