Hledáme SKLADNÍKA – dvě směny a až 32.000 Kč!

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Natálie Dobešová, zobrazit tel. číslo

Jsme odborníci na výrobu výdejních a chladících zařízení a hledáme mezi sebe nové kolegy do skladu na dvousměnný provoz. Pokud máte s prací ve skladu zkušenosti a hledáte novou práci nebo chcete změnu, obraťte se na nás!

Popis pozice:

Co budete vaší náplní práce?

  • Příjem materiálu, skladování, balení a expedice.
  • Obsluha VZV.
  • Obsluha a udržování podnikového systému.
  • Práce se scannerem.

Profil kandidáta:

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost ve skladu.
  • Zkušenosti s VZV výhodou, ne podmínkou – průkaz zajistíme!
  • Zodpovědnost a spolehlivost.
  • Znalost práce se SAP výhodou.

Nabízíme:

Co nabízíme:

  • Nástup přímo do kmene – nejedná se o agenturní zaměstnávání.
  • Dvousměnný provoz – ranní a odpolední směny.
  • Mimo základní mzdu bonusy za výkon.
  • Práci v čistém, tichém a moderním prostředí – máme nově vybudovanou halu.
  • Skvělou dostupnost – jezdí k nám různé přímé spoje MHD nebo můžete využít parkoviště v areálu společnosti.
  • Širokou škálu benefitů – 25 dní dovolené, 10minutová placená přestávka navíc, závodní stravování, kvartální odměny a spoustu dalšího!

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email e-mail přes odpovědní formulář, telefonicky zobrazit tel. číslo 128 nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Máte zájem o tuto nabídku?