Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Kuchař/ka a řidičk/ka - různorodá zajímavá práce - Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Brno
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Vaření je pro vás vášeň a chcete se v něm neustále zlepšovat? Pokud vás nebaví celodenní šichty v kuchyni, bez ohledu na to, jestli je víkend nebo svátek, pojďte vařit k nám! Šikovný/á kuchař/ka s řidičským průkazem sk. B a zálibou v řízení, má u nás cenu zlata. Vychutnejte si certifikované kurzy Kulinářského umění, prestižní kuchařské soutěže a volné víkendy s rodinou. V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu a práci v příjemném prostředí.

Náplň práce:

  • pravidelné ranní směny od PO – PÁ v čase cca 5:00 – 13:30 hod.
  • váš pracovní den začne v kuchyni, kde se budete podílet na výrobě pokrmů v naší centrální kuchyni spolu s ostatními šikovnými kolegy
  • následovat bude od 9:00 do 10:30 služební jízda po provozech v Brně, kde budete rozvážet připravená jídla a pokrmy
  • od 10:30 budete dobroty, které jste uvařili, vydávat zákazníkům ve firemní restauraci
  • budete spolupracovat při zjišťování nákladů, objednávání surovin, přejímce, skladování a konzervaci zboží
  • budete se snažit, aby byl v kuchyni pořádek a aby jídla chutnala a vypadala skvěle

Co od Vás očekáváme:

  • ŘP sk. B je nutný – potřebujeme aktivního řidiče, který se nebojí jezdit s dodávkou
  • bez výučního listu z oboru kuchař, nebo kuchař/číšník se u nás neobejdete
  • také se vám bude hodit praxe ve vaření a pokud máte zkušenost v závodním stravování, máte plusové body
  • toto by měl být váš recept na každý den: špetka píle smíchaná s dávkou nadšení do práce
  • u nás v kuchyni jsme tým a hledáme kolegy, kteří mají týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • směny od pondělí do pátku – víkend patří Vám, ne práci
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Amulle a.s., Olomoucká 3419/7, Brno – Židenice 618 00

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát