EKONOMICKO-PROVOZNÍ MANAGER (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Tečovice
Firma B A L T A C I a.s.

O nás

Skupina Baltaci působí ve Zlínském regionu jako významný provozovatel několika hotelů a restaurací a cateringového centra.

V rámci rozšiřování managementu a personální restrukturalizace hledáme do našeho cateringového centra zkušenou a pečlivou osobnost s praxí z výrobních podniků, zejména se schopností spravovat veškeré související dokumentace s výrobou a legislativou. Jejím úkolem bude zmapovat stávající procesy a najít možnosti jejich zefektivnění a následně je za pomoci kolegů uvést v život.

Náplň práce:

  • ekonomické řízení provozu
  • postupná revize stávajících procesů a navržení možných řešení
  • plánování a organizace výroby, skladování a dopravy
  • příprava a uvádění nových výrobků
  • skladová agenda
  • analýza nákladů
  • reporting a optimalizace výrobních procesů a nákladů
  • znalost lean managementu výhodou
  • nákup zboží

Co požadujeme:

  • pečlivost, důslednost a zodpovědnost
  • aktivní činnost ve vyhodnocování procesů a řešení problémů bez prodlení
  • komunikační schopnosti
  • ekonomické vzdělání výhodou
  • zkušenosti z potravinářského provozu výhodou
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezúhonnost
  • absolvent VŠ může také zaujmout

Co Vám můžeme nabídnout:

  • rozmanitou práci, kde uplatníte své organizační schopnosti a spoustu se toho naučíte
  • zaměstnání na plný pracovní úvazek ve stabilní a prosperující společnosti působící na trhu gastronomie a hotelnictví již řadu let
  • moderní prostředí a možnost budovat něco ojedinělého
  • firemní stravování a benefity skupiny
  • příjemnou firemní kulturu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát