Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Řidič VZV v Ostravě s náborovým příspěvkem 20.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč
Kontakt Macela Pagáčová, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

  • Baví vás řídit manipulační vozík? Máte s řízením VZV už nějaké zkušenosti? Hledáte práci ve stabilní firmě s fajn kolektivem?

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost
  • zkušenosti s řízením VZV

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 23.000 - 30.000,-Kč
  • náborový příspěvek 20.000,-Kč
  • docházkový bonus až 1.500,-Kč
  • příspěvek na dopravu
  • výkonností odměny každý měsíc
  • stravenkový paušál nebo dotované stravné
  • 3 směnný provoz nebo nepřetržitý
  • 25 dnů dovolené za rok
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • možnost převodu pod kmen

Více informací Vám sdělí Marcela Pagáčová na tel. čísle zobrazit tel. číslo a nebo při osobním setkání.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát