Volné místo ve firmě ROSSO STEEL, a.s.

Pomocná síla v kuchyni

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy, seniory
Lokalita Mirošov, okres Rokycany
Firma ROSSO STEEL, a.s.
Min. vzdělání Základní

O nás

ROSSO STEEL, a.s.

Patříme k předním zpracovatelům plochých válcovaných výrobků ve svitcích na českém trhu a na trzích střední Evropy.

Portfolio našich hlavních odběratelů tvoří automobilový průmysl, kovovýroba, stavebnictví .

Naše silné stránky jsou široké technologické možnosti (např. podélné dělení do tloušťky 4,5 mm a příčné dělení do šíře 1850 mm), flexibilita, dodávky just-in-time, profesionální kvalita a stabilita – garance plnění dlouhodobých kontraktů vzhledem k velkým skladovým zásobám a vlastnickým vztahům k výrobním závodům v rámci skupiny.

O nás

Mimořádný stylový Hotel *** restaurant Na Statku
V našem tříhvězdičkovém hotelu Na Statku se harmonicky prolíná romantika historického hospodářství s komfortem moderního ubytování a restaurace. Obklopen malebnou krajinou v okolí Mirošova na Rokycansku vítá pravidelné hosty i zbloudilé pocestné. Tříhvězdičkový hotel s moderním ubytováním a restaurací.

Vyhlášená jídla pro Vás připravujeme z pečlivě vybraných surovin a vyzrálých mas. Drobné pečivo, jablečný štrůdl i výtečné knedlíky pocházejí pouze z naší kuchyně. Talíř Vám ozdobíme bylinkami z vlastní zahrádky.

Náplň práce:

  • pomocné práce v kuchyni

Co od Vás očekáváme:

  • kladný vztah ke své profesi
  • ochotu a chuť pracovat v gastronomii

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání v zavedené moderní restauraci
  • trvalý pracovní poměr
  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát