Volné místo ve firmě FERRAM, a.s.

Přípravář Materiálu A Obsluha Pálícího Stroje

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Opava
Firma FERRAM, a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Lucie Baranová, zobrazit tel. číslo

O nás

FERRAM, a.s.

Strojírenská firma známá svou kvalitou a spolehlivostí, podpořenou tradicí a zkušenostmi. Desítky profesionálů zvládají speciální jednorázové zakázky i malosériové i opakované výroby. Hlavním obchodním a výrobním zaměřením firmy jsou:

  • zakázková výroba svařenců
  • výroba a montáž strojních zařízení a montážních celků
  • důlní stroje

O nás

FERRAM, a.s. - stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního a technologického poradenství, výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem.

Náplň práce:

  • Příprava materiálu a obsluha pálícího stroje (kyslíkového nebo plazmového, vrtání) dle pálícího plánu, úpravy programu, kontrola a značení dílců, měření a odepisování odvedené práce v systému Helios
  • Obsluha pásových pil a zdvihacího zařízení, kontrola nařezaných kusů, očištění, značení a uložení na palety, odepisování odvedené práce v systému Helios

Co od Vás očekáváme:

  • min. vyučen nejlépe ve strojírenském oboru
  • praktická zkušenosti v oboru pálení a řezání na CNC pálících strojích
  • schopnost samostatně upravovat programy výhodou
  • schopnost číst technické výkresy
  • znalost vlastností materiálů
  • jeřábnický, vazačský a paličský průkaz výhodou
  • osvědčení o zaškolení zaměstnance ZP 311 – 2
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • možnost pracovat přesčas, popřípadě víkendy
  • penzijní připojištění
  • 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
  • rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • práci s novými technologiemi a možnost podílet se na jejich výzkumu a vývoji
  • pohodovou atmosféru a několik dalších kolegů, kteří Ti pomohou se zapracovat