Hledáme lidem práci Manpower

Technical enthusiast with French or Italian wanted for customer support!

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do you speak English and French or Italian and do you consider your background as technical? Read on!

Popis pozice:

This job is all about communication. You would be talking to customers and answering their questions, solving the issues they have, and sometimes also calming their anger.

For this role, you would become an expert on the company's products and services through deep training.

Profil kandidáta:

We require fluent English (at least B2) and either French or Italian (at least C1) knowledge.

Also, it is necessary that you already have experience in the technical field, customer support would be ideal, or at least your education is technical (electro or IT) and you like to communicate a lot.

Nabízíme:

The company has a wide range of benefits, for example:

- additional vacation (5 days),

- sick days,

- meal contribution,

- life and pension contribution,

- further training and development (incl. language courses),

- and more...

  • Ostrava
  • GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o.
  • 24 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Svitavy
  • EVT Stavby s.r.o.
  • 27 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Kroměříž
  • Mgr. Jana Galatíková
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Sázava, Benešov
  • Gavalier service s.r.o.
  • od 20 200 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Rekvalifikační kurzy v kostce

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

benefit HR IT job kandidát náplň práce pozice práce role sick day náplň PR profi