Práce: Jednoduchá práce pro muže i ženy - až 26.000 Kč/m #eEDzG

lokalita: Jihlava zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Hledáte perspektivní a dobře placenou práci? Pro našeho klienta v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky automobilů, hledáme vhodné pracovníky na pozici operátor ve výrobě. Nabízíme práci se špičkovými výrobními technologiemi. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme! A protože víme, jak je náročné dojíždět, zvláště v zimě, nabízíme také ZDARMA svozovou dopravu z Jihlavy a Pelhřimova.

  • Obsluha automatizované výrobní linky
  • Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky
  • Vizuální kontrola

Místo výkonu práce: Humpolec

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs.
  • Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci
  • Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů
  • Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolenou až 6 týdnů
  • Další navýšení mzdy během roku
  • Svozovou dopravu zcela ZDARMA z Jihlavy a Pelhřimova

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden – denní a noční)
  • Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost

V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka „odpovědět“ pod inzerátem nebo zašlete SMS na telefonní číslo 739 249 904 a my Vám zavoláme zpět!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 26.000 Kč

Kontaktní osoba

Personální konzultantka Havlíčkův Brod

Telefon

739 249 904

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist