Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě - až 26.000 Kč/měsíc!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, působícího v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby. Nabízíme práci v automatizovaném výrobním prostředí. Jste bez praxe? Nevadí, rádi Vás zaučíme! Nástup je možný ihned! Z Jihlavy a Pelhřimova Vám navíc nabízíme svozovou dopravu a to zcela zdarma! Náplň práce: - Obsluha automatizované výrobní linky - Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky - Vizuální kontrola Místo výkonu práce: Humpolec Nabízíme: - Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs. - Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci - Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů - Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč - Příplatek za odpolední směnu - Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - Příspěvek na stravování - Dovolenou až 6 týdnů - Další navýšení mzdy od 1.6. 2018 - Svozovou dopravu zcela ZDARMA z Jihlavy a Pelhřimova Požadujeme: - Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden) - Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem, budeme se těšit na Vaši odpověď!

  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Třebíč
  • Hotel ATOM s.r.o.
  • 15 700 – 16 700 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Všestary, Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Úlice
  • Hana Vykypělová
  • 12 000 – 16 000 Kč
  • Bělotín
  • PB SCOM s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Mariánské Lázně
  • Základní škola JIH, Mariánské Lázně,…
  • od 21 530 Kč
  • SUPER PET, a.s.
  • od 14 000 Kč
  • Polná
  • HORPO, spol. s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • Jihlava
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Jihlava
  • VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč

FOREST CLASSIC s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Vojtěch Javůrek, Jobs Contact Personal, s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Světlá nad Sázavou, Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Dolní Cerekev, Hybrálec

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

auto bonus Bor den hledám Humpolec inzerát IT kandidát měsíc místo mzdy nábor náplň práce odpověď odpovědnost operátor Pelhřimov plat práce pracovní praxe prostředí příplatek příspěvek stravování týden vhodné výkon zdarma Zruč automat dar doby kontrola linky místo výkonu práce nabízíme práci náborový náplň navíc obsluha operátor výroby pomoc PR pracovní doby případ vizuál vizuální výrobní výroby výše