Hledáme lidem práci Manpower

Strakonice - Kontrola gumiček :) 1 směna, čistá práce v sedě, 16 - 20.000 Kč

Lokalita Strakonice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme větší počet pracovníků na pohledovou kontrolu pod lupou (těsnění - gumiček). Jedná se o fyzicky nenáročnou práci v čistém a tichém prostředí v sedě. Práce je vhodná převážně pro ženy.

Pouze ranní směna od 6 (7) - 14,30 (15,30)

Místo výkonu práce: Strakonice

Nástup ihned (všichni vážní zájemci mají možnost si před nástupem práci vyzkoušet a prohlédnout si pracoviště).

Kontakt: zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

- kontrola gumových těsnění různých tvarů a velikostí pod lupou
- práce v sedě

Profil kandidáta:

- logické myšlení
- dobrý zrak
- spolehlivost
- výbornou docházku do práce

Nabízíme:

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání pouze na ranní směnu v čistém prostředí
- měsíční výdělek po zaučení 14 - 20.000 Kč/měs.
- nástupní mzda při zaučení 70 Kč/h
- možnost práce přesčas

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ Bor kandidát Konice místo možnost mzda náplň práce pozice práce pracoviště pracovní pracovník prostředí přesčas stabilní Strakonice vhodná výdělek výkon zaměstnání čistá kontakt kontrola měsíční místo výkonu práce myšlení náplň PR profi směna zájem