Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce pro muže i ženy - až 26.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte perspektivní a dobře placenou práci? Pro našeho klienta v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky automobilů, hledáme vhodné pracovníky na pozici operátor ve výrobě. Nabízíme práci se špičkovými výrobními technologiemi. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme! A protože víme, jak je náročné dojíždět, zvláště v zimě, nabízíme také ZDARMA svozovou dopravu z Jihlavy a Pelhřimova. Náplň práce: - Obsluha automatizované výrobní linky - Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky - Vizuální kontrola Místo výkonu práce: Humpolec! Nabízíme: - Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs. - Náborový příspěvek ve výši 3.000 Kč po prvním odpracovaném měsíci - Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů - Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč - Příplatek za odpolední směnu - Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - Příspěvek na stravování - Dovolenou až 6 týdnů - Další navýšení mzdy od 1.6.2018 - Svozovou dopravu zcela ZDARMA z Jihlavy a Pelhřimova Požadujeme: - Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden) - Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zavolejte na telefonní číslo zobrazit tel. číslo .

  • Jihlava
  • DOORNITE s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hradec Králové
  • JIPAST akciová společnost
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Soběslav
  • ENVI-PUR, s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Tlustice
  • DAGRO Automotive s.r.o.
  • 18 900 – 21 900 Kč
  • Opava
  • ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • od 81 Kč / hod
  • Výškov, Louny
  • E S B a.s.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Čakovice, Praha
  • Střední odborná škola a Střední odborné…
  • 26 020 – 33 930 Kč
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 120 – 140 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Třinec
  • TRITREG - TŘINEC, s.r.o.
  • 17 000 – 40 000 Kč

Manuvia Job s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., DOORNITE s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

auto automobil bonus Bor den hledám Humpolec inzerát IT měsíc místo mobil mzdy nábor náplň práce odpovědnost operátor Pelhřimov plat práce pracovní pracovník příplatek příspěvek stravování technologie telefon týden vhodné výkon zdarma Zruč automat dar doby kontrola kov linky místo výkonu práce nabízíme práci náborový náplň obsluha pomoc PR pracovní doby případ technolog vizuál vizuální výrobní výše