O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Společnost, která je součástí globálního portfolia, se specializací na výrobu filtračních systémů a technologických řešení, hledá do svého týmu: CAD Projektant.

Nabízíme:

  • Mzdu určenou podle Vašich zkušeností a odborných schopností.
  • Pracovní pozici ve stabilní globální společnosti.
  • Možnost kariérního postupu.
  • Čtvrtletní bonusy (13.plat).
  • Stravenkový paušál v hodnotě 80Kč/odpracovaná směna.
  • 25 dní řádné dovolené za kalendářní rok.
  • Příspěvek na dopravu dle místa Vašeho bydliště.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Penzijní připojištění.
  • Permanentky do bazénů (Kadaň, Chomutov) a Zoo v Chomutově.
  • Lekce anglického jazyka.
  • Firemní akce a teambuildingy.

Náplň práce:

  • Samostatně pracovat ve 3D CAD programech jako jsou např. NX, SolidWorks, SolidEdgen.
  • Připravovat 3D modely v SW, SE, NX + výrobní a výkresové dokumentace.
  • Komplexně připravovat celý projekt podle výkresové dokumentace na základě požadavků zákazníka.

Požadujeme:

  • VŠ technického směru - zaměření na strojírenství
  • SŠ technického směru - minimálně 2 roky praxe ve strojírenství
  • Praxe v technickém kreslení v 3D CAD programech podmínkou, např. Unigraphics, SolidWorks, SolidEdge, Pro/ENGINEER, CATIA

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

G & P Quality Management s.r.o. | G & P Quality Management s.r… | Podbořany Podbořany
  • 27 200 – 31 600 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Chomutov Chomutov
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Chomutov Chomutov
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Hlubany, Podbořany Hlubany, Podbořany
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | Podbořany Podbořany
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Hlubany, Podbořany Hlubany, Podbořany
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
LOGIT s.r.o. | LOGIT s.r.o. | Podbořany Podbořany
  • 33 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
Ing. Jiří Čedík | Ing. Jiří Čedík | Troja, Praha Troja, Praha
  • 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
ARTESIA, spol. s r.o. | ARTESIA, spol. s r.o. | Kyjov, Hodonín Kyjov, Hodonín
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
LT trade s.r.o. | LT trade s.r.o. | Stod Stod
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. října
ARTESIA, spol. s r.o. | ARTESIA, spol. s r.o. | Kyjov, Hodonín Kyjov, Hodonín
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. prosince
Dotace Snadno spol. s r.o. | Dotace Snadno spol. s r.o. | Mělník Mělník
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
Ventos Energy Solutions, a.s. | Ventos Energy Solutions, a.s. | Rumburk Rumburk
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. srpna
Bytcentrum v. o. s. | Bytcentrum v. o. s. | Průhonice Průhonice
  • 26 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. června
ELKOP Technik s.r.o. | ELKOP Technik s.r.o. | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 21. května
HANAKOV, spol. s r.o. | HANAKOV, spol. s r.o. | Prostějov, centrum Prostějov, centrum
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. června
LUNASTAV CZ s.r.o. | LUNASTAV CZ s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 60 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Grafton Recruitment s.r.o., DISPONERO s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., G & P Quality Management s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Dräger Manufacturing Czech s.r.o., United Energy, a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., E.B.J.-produkt s.r.o., AC Jobs, s.r.o., C KAPITAL INWEST a.s., LeasingTeam s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 100% REWORK s.r.o., FANAK s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HEROS servis s.r.o., IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., LOGIT s.r.o., WORKSPOT s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Auditor / Auditorka, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Data Scientist, Specialista / specialistka IT, Šič / Šička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Oční optik / optička, Manažer / manažerka kvality, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Zkušební technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička kvality, Procesní inženýr / inženýrka, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Podbořany, Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov, Louny, Žatec, okres Louny, Most, Vernéřov, Klášterec nad Ohří, Komořany, Most, Celá ČR, Havraň, Velemyšleves, Jirkov, Hlubany, Podbořany, Jeníkov, okres Teplice, Bitozeves

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT