Volné místo ve firmě FONTEA a.s.

Směnový technik

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Veselí nad Lužnicí
Firma FONTEA a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 Kč

O nás

FONTEA a.s.

Patříme mezi největší výrobce nealkoholických nápojů v České republice. Náš sortiment zahrnuje kompletní nabídku nápojů od pramenitých vod AquaBella přes nápoje ochucené až po nápoje s klasickou výraznou chutí a sladkostí. Jsme členem silné nadnárodní skupiny, hledá do svého pracovního týmu zkušené a motivované kandidáty s místem výkonu práce ve Veselí nad Lužnicí.

Co od Vás očekáváme:

SMĚNOVÝ TECHNIK

Náplň práce:

  • Směnový technik samostatně provádí opravy a údržby automatizovaných technologických zařízení, dodržuje harmonogram preventivní údržby, identifikuje a řeší poruchy na strojním zařízení, je zodpovědný za fungování linky a kvalitu výrobků.

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického či potravinářského zaměření, dvanáctihodinové směny, 1 – 2 roky praxe v oboru, zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou, kladný vztah k manuální práci, ochota pracovat na směny, dobrý zdravotní stav, samostatnost a schopnost samostatného rozhodování, PC uživatelsky, ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • mzda od 40 000 Kč (po zaučení), zaměstnání v silné nadnárodní společnosti – práce na HPP, podílení se na výrobě vod a limonád pro největší řetězce v ČR i zahraničí, motivační finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, dvanáctihodinové směny, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku?