Práce: PLC PROGRAMÁTOR [senior+junior] (sveuj)

lokalita: Osek, okres Teplice zadavatel: Job Point spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání nebo VŠ elektrotechnické se zaměřením na programování PLC (výrobních strojů a automatizace)
  • zkušenosti: kamery (Cognex, Keyence),servopohony a kontrolery (PARKER), frekvenční měniče (Lenze) výhodou, možnost školení
  • komunikace v rozhraní Profinet , Profibus
  • praxe v oboru pro pozici samostatný programátor
  • bez praxe v oboru pro absolventy na pozici programátor – asistent
  • orientace ve schématech dokumentace – znalost anglického (nebo německého) jazyka alespoň na komunikativní úrovni – pokročilý
  • základní znalost stavby strojů, hydraulických a pneumatických systémů
  • ochota učit se programování dalších průmyslových PLC (Schneider, Beckhoff), robotů (KUKA, Toschiba), kamery (Cognex, Keyence) – školení zajistíme
  • Vyhl. §50
  • flexibilitu a schopnost komunikace při zadání a vyjasnění technických úkolů

Pracovní náplň:

  • Programování průmyslových PLC (Siemens Simatic, nebo Beckhoff), robotů (KUKA)
  • Podpora výrobního procesu – testování, správa a optimalizace produktivního provozu
  • Instalace a oživení pracovišť

Nabízíme:

  • participaci na vývoji nových produktů
  • přebírání nových zařízení
  • profesní školení (SIEMENS, Beckhoff, atd.)
  • možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené navíc)
  • moderní pracovní prostředí
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • další vzdělávání a individuální rozvoj
  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.