Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

Přepážkový/á pracovník/ce Bílina

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Bílina
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Bílině hledáme (možno i na zkrácený úvazek 20h týdně) nového kolegu / novou kolegyni.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • Péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem.
  • Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
  • Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
  • Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Jaké peníze si vydělám?

  • Průměrně si u nás vyděláte 25 – 30 tis. Minimálně však 20 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
  • Částečný home office.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Místo pracoviště:

  • Seifertova 5/9, Bílina

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení.
  • Máte min. SŠ vzdělání.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru. Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

  • Ústí nad Labem
  • Správa železnic, státní organizace
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Otvice
  • ARCOS FM CZ s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 26. března
  • Klášterec nad Ohří
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 45 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., ARCOS FM CZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., EVROPA realitní kancelář, TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., iProdukce s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Probační a mediační služba, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, DATA Building s.r.o., Möbelix, Triola a.s., Bageterie Boulevard, Středisko pro úspory energie s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Pure Bohemia, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., PATOK a.s., DISPONERO s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., MIMO BOHEMIA, a.s., O2 Czech Republic a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Filip Tenopír, Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Správa železnic, státní organizace, SIRIUS FINANCE, a. s., Klikpojisteni.cz, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., HOFMANN WIZARD s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o., Český rybářský svaz, z. s., Severočeský územní svaz, Pytloun Hotels Management s.r.o., JUDr. Josef Janů, DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Quality Shop s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Dělník / Dělnice, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Technický manažer / manažerka v energetice, Montážník / Montážnice, Technik / technička výroby, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Otvice, Lovosice, Bílina, Teplice, Most, Litvínov, Dubí, Meziboří, Havraň, Chabařovice, Louny, Siřejovice, Ústí nad Labem, Litoměřice, Staňkovice, okres Louny, Žitenice, Chomutov, Bohušovice nad Ohří, Žatec, okres Louny, Chbany, Roudnice nad Labem, Místo, Děčín, Beřovice, Slaný, Klášterec nad Ohří, Stochov

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ aktuální Bílina budoucnost ČR flexibilní hledám hledat home office IT kancelář manažer místo možnost nabídka náplň práce NDA nové obchodní Office péče peníze pobočka pohovor pojištění požadavky práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis úvazek vzdělání vzdělávání zkrácený úvazek zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost