Lehká Manuální Práce Pro Šikovné(P)- Náborový Bonus 15.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Pragolematik s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.500 – 28.500 Kč

Pragolematik s.r.o.

Hledáme pro našeho významného klienta v Mošnově muže a ženy na pozice: obsluhy výrobních linek a strojů pro jednotlivá oddělení: vstřikolisovna plastů, lakovna a montáž. Hledáme také pracovníky do logistiky na pozice: manipulanty/skladníky.

Náplň práce:

Náplní práce je produkce a kontrola jakosti výrobků na daném pracovním úseku, u skladníků pak zajištění logistických toků materiálu a procesů. Pro zájemce z okolí nabízíme dopravu ZDARMA až na pracoviště a zpět a aktuálně i náborový bonus v celkové výši 15.000,-kč!

Co od Vás očekáváme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • výbornou docházku
  • manuální zručnost
  • akceptování třísměnného provozu (N-O-R)
  • 100% zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • docházkový bonus každý měsíc 2.000,-Kč ( při splnění fondu pracovní doby v daném měsíci )
  • příplatky za práci: v noci 10%, přesčas 25%, o víkendu 25%, ve svátek 100%
  • příplatek za práci na lakovně a na kvalitě: 500,-kč
  • práce na montážní lince výroba nárazníků: 1000,-kč
  • speciální bonus od nás: 500,-kč za každou práci přesčas v délce 8hod
  • možnost týdenních záloh i mzdy vyplácené v hotovosti
  • stravné formou stravenkového paušálu do mzdy ve výši 150,-kč/směna
  • doprava z okolních měst ZDARMA!
  • možnost ubytování (ubytovna, později i možnost ubytování v nájemních bytech)
  • možnost profesionálního růstu
  • možnost přestupu pod kmen společnosti
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • náborový bonus v celkové výši 15.000,-kč!

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Frýdek-Místek
  • MOTORGAS s.r.o.
  • 44 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna

Comac jobs s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LKQ CZ s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MOTORGAS s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., TresJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AHLFIT, spol. s r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Trenkwalder a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., Skanska a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka IT, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Technik / technička automatizace

Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Rychvald, Frýdek-Místek, Místek, Frýdek-Místek, Paskov, Nošovice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Brušperk, Fryčovice, Raškovice, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

AJ akce bonus Bor den fond hledám HR ISO IT měsíc možnost mzdy nábor náplň práce paušál pec plat plnění pozice práce pracoviště pracovní pracovník přesčas příplatek příplatky růst sklad společnost společnosti stabilní stravné svátek týden ubytování víkend výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dané dar doby doprava kontrola kov logistik materiál náborový náplň oddělení odpovědný oprava PR pracovní doby proces procesů přístup směna speciální stav stroj výrobní zahraniční zájem