Lehká Manuální Práce Pro Šikovné(P)- Náborový Bonus 15.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Karviná
Firma Pragolematik s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.500 – 28.500 Kč

Pragolematik s.r.o.

Hledáme pro našeho významného klienta v Mošnově muže a ženy na pozice: obsluhy výrobních linek a strojů pro jednotlivá oddělení: vstřikolisovna plastů, lakovna a montáž. Hledáme také pracovníky do logistiky na pozice: manipulanty/skladníky

Náplň práce:

Náplní práce je produkce a kontrola jakosti výrobků na daném pracovním úseku, u skladníků pak zajištění logistických toků materiálu a procesů. Pro zájemce z okolí nabízíme dopravu ZDARMA až na pracoviště a zpět a aktuálně i náborový bonus v celkové výši 15.000,-kč!

Co od Vás očekáváme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • výbornou docházku
  • manuální zručnost
  • akceptování třísměnného provozu (N-O-R)
  • 100% zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • docházkový bonus každý měsíc 2.000,-Kč ( při splnění fondu pracovní doby v daném měsíci )
  • příplatky za práci: v noci 10%, přesčas 25%, o víkendu 25%, ve svátek 100%
  • příplatek za práci na lakovně a na kvalitě: 500,-kč
  • práce na montážní lince výroba nárazníků: 1000,-kč
  • speciální bonus od nás: 500,-kč za každou práci přesčas v délce 8hod
  • možnost týdenních záloh i mzdy vyplácené v hotovosti
  • stravné formou stravenkového paušálu do mzdy ve výši 150,-kč/směna
  • doprava z okolních měst ZDARMA!
  • možnost ubytování (ubytovna, později i možnost ubytování v nájemních bytech)
  • možnost profesionálního růstu
  • možnost přestupu pod kmen společnosti
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • náborový bonus v celkové výši 15.000,-kč!

  • Český Těšín
  • KOEXIMPO, spol. s r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
včerejší
  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
včerejší

KOVONA SYSTEM, a.s., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Pragolematik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., DeLu WORK s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., DOSI Transport s.r.o., Jan Hefner, Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Machinery & Steel Pact a.s., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Markmont, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Policista / Policistka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Český Těšín, Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Rychvald, Bohumín

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

AJ akce bonus Bor den fond hledám HR ISO IT měsíc možnost mzdy nábor náplň práce paušál pec plat plnění pozice práce pracoviště pracovní pracovník přesčas příplatek příplatky růst sklad společnost společnosti stabilní stravné svátek týden ubytování víkend výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dané dar doby doprava kontrola kov logistik materiál náborový náplň oddělení odpovědný oprava PR pracovní doby proces procesů přístup směna speciální stav stroj výrobní zahraniční zájem