Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SKLADNÍK S VZV 1 SMĚNA 30000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Balení zásilek, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 31.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máš už zkušenost ze skladů/logistiky a chceš pracovat v moderní a čistém prostředí na 1 směnu? Ideálně jsi schopný manipulovat s VZV a umíš to s počítačem. Zašli svoje CV a povíme si víc!

Náplň práce:

* Naskladňování/vyskladňování zboží
* Balení zboží
* Práce s VZV
* Běžná administrativní práce ve skladu

Co od Vás očekáváme:

* SOU vzdělání
* Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
* Praxe s VZV, retrak, elektrický paleťák
* Základy SAP nebo jiný ERP systém
* Základy Angličtiny
* Dynamika a chuť se učit

Co Vám můžeme nabídnout:

* Práce na jednu směnu volné svátky a víkendy
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na životní pojištění
* Možnost profesního růstu
* Dovolenou navíc
* Možnost multisport karty
* Místo práce: Brno - město

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 26. dubna
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna

MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HELICAR a.s., Richter + Frenzel s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., MESSENGER a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

administrativní administrativní práce Brno CV IT město místo možnost náplň práce pojištění práce praxe prostředí příspěvek růst sklad SOU sport stravování víkend vzdělání životní pojištění elektrický karty logistik náplň navíc počítač PR profesní rok svátky systém zkušenost životní