Lehká Manuální Práce Pro Šikovné(P)- Náborový Bonus 15.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Karviná
Firma Pragolematik s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.500 – 28.500 Kč

Pragolematik s.r.o.

Hledáme pro našeho významného klienta v Mošnově muže a ženy na pozice: obsluhy výrobních linek a strojů pro jednotlivá oddělení: vstřikolisovna plastů, lakovna a montáž. Hledáme také pracovníky do logistiky na pozice: manipulanty/skladníky

Náplň práce:

Náplní práce je produkce a kontrola jakosti výrobků na daném pracovním úseku, u skladníků pak zajištění logistických toků materiálu a procesů. Pro zájemce z okolí nabízíme dopravu ZDARMA až na pracoviště a zpět a aktuálně i náborový bonus v celkové výši 15.000,-kč!

Co od Vás očekáváme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • výbornou docházku
  • manuální zručnost
  • akceptování třísměnného provozu (N-O-R)
  • 100% zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • docházkový bonus každý měsíc 2.000,-Kč ( při splnění fondu pracovní doby v daném měsíci )
  • příplatky za práci: v noci 10%, přesčas 25%, o víkendu 25%, ve svátek 100%
  • příplatek za práci na lakovně a na kvalitě: 500,-kč
  • práce na montážní lince výroba nárazníků: 1000,-kč
  • speciální bonus od nás: 500,-kč za každou práci přesčas v délce 8hod
  • možnost týdenních záloh i mzdy vyplácené v hotovosti
  • stravné formou stravenkového paušálu do mzdy ve výši 150,-kč/směna
  • doprava z okolních měst ZDARMA!
  • možnost ubytování (ubytovna, později i možnost ubytování v nájemních bytech)
  • možnost profesionálního růstu
  • možnost přestupu pod kmen společnosti
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • náborový bonus v celkové výši 15.000,-kč!

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeň
  • QMI Centrum prevence, s.r.o.
  • 33 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 2. dubna
  • Břeclav
  • Mgr. Miroslav Čapka
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Aga24, s.r.o., DOSI Transport s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Karviná, Orlová, Havířov, Rychvald

Vše o služebním autě k soukromým účelům

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ akce bonus Bor den fond hledám HR ISO IT měsíc možnost mzdy nábor náplň práce paušál pec plat plnění pozice práce pracoviště pracovní pracovník přesčas příplatek příplatky růst sklad společnost společnosti stabilní stravné svátek týden ubytování víkend výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dané dar doby doprava kontrola kov logistik materiál náborový náplň oddělení odpovědný oprava PR pracovní doby proces procesů přístup směna speciální stav stroj výrobní zahraniční zájem