Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník v čisté výrobě, až 30.000 Kč, volné so+ne

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Láká Vás práce ve skladu s volnými víkendy a fajn benefity? Chcete mít možnost dobrovolných přesčasů a bonus za ně navíc až 2500 Kč? Pak nás neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn kolektivu skladníků! Praxe se skladovou technikou vítána.

A co bude Vaším úkolem?:

  • příjem a uskladňování zboží ve skladu
  • práce se skladovou technikou
  • údržba čistoty na pracovišti

Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu dle praxe, až 30.000 Kč s příplatky
  • možnost přesčasů dle domluvy + speciální bonus za přesčasy až 2500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • pojištění na škody způsobené při výkonu povolání
  • volné víkendy
  • práci v čistém prostředí
  • výplata možná ihned (každý den na účet)

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • fyzickou zdatnost
  • zkušenost se skladovou technikou vítána
  • ochota pracovat v třísměnném provozu: ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Etimos Human s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ benefit benefity bonus den IT místo možnost náplň práce Ostrava paušál pec plat pojištění práce praxe prostředí přesčas přesčasy příplatky sklad stravenkový paušál škody technik víkend výkon výplata dobro dovolené kolektiv kontakt kov místo výkonu práce na pracovišti náplň navíc PR speciální údržba úkol zkušenost