Hledáme lidem práci Manpower

Specialista řízení dodavatelského řetězce (Evropa - mechanické komponenty)

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Na vysoce seniorní pozici v mezinárodní společnosti hledáme kandidáty s významnými zkušenostmi v oblasti strategického nákupu, tendrů, analýz a optimalizací dodavatelů mechanických/strojírenských produktů a komponentů.

Pro nejvhodnějšího z kandidátů je připravena kancelář v Ostravě, kde sídlí jedna z divizí společnosti. Pokud jste z daleka, nebojte - nebude nutné dojíždět každý den.

Popis pozice:

Budete především:

- rozvíjet, plánovat a zavádět nové strategie v řízení evropského dodavatelského řetězce v kategorii „Mechanical" (různorodé mechanické komponenty, produkty a celky)

- navrhovat kroky vedoucí k optimalizaci cen, kvality, logistiky a spolehlivosti dodavatelů a dodávaných produktů v dané kategorii

- rozhodovat na základě postupů a pravidel společnosti, SCM a Supply Base Managementu

Na této pozici budete mít kompetence především v oblastech - Performance Management, Strategic Sourcing, Sourcing Execution (RFI/ RFQ), Supplier Management and Quality

Role vyžaduje samozřejmě také aktivní komunikaci s dodavateli vč. osobních setkání, proto se můžete také těšit na časté služební cesty po Evropě ;-)

Profil kandidáta:

- VŠ vzdělání (alespoň Bc.)

- 5 let praxe v oblasti strategického nákupu a výběrových řízení na dodavatele

- dobré znalosti trhu a procesů v kategorii „mechanical" z různých oblastí

- znalost postupů pro analýzy nákladů

- znalost smluvních podmínek a právních aspektů

- výborné komunikační dovednosti a schopnost spolupráce na globální úrovni

- plynulá angličtina

- ochota cestovat až 25% pracovního času

Nabízíme:

- pozice s významným vlivem na fungování společnosti na mezinárodní úrovni

- otevřená, moderní a přátelská firemní kultura

- různorodá práce na zajímavých projektech

- flexibilní pracovní doba, home office

- vzdělávání a rozvoj, jazykové kurzy

- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další

  • Horšovský Týn
  • Výrobna Antonie s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. října
  • Hranice, Přerov
  • Everness s.r.o.
  • od 90 Kč / hod
  • Lipník nad Bečvou
  • FRITPOM s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Stožec
  • HotCZ s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Mariánské Lázně
  • Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s…
  • 26 000 – 40 000 Kč

Liberty Ostrava a.s., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HalfPrice, TresJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ angličtina Bor den doba flexibilní hledám home office IT kancelář kandidát kultura kurz kurzy kvality Luže management mezinárodní náplň práce nové Office pec penzijní připojištění plán pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek role rozvoj řízení služební SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce strategie stravenky vedoucí vzdělání vzdělávání znalost znalosti analýzy aspekt cesty dané dovednost dovolené firemní jazyk kompetence komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list logistik mechanické náklad náplň národní oblast oblasti osobní penzijní PR právní proces procesů profi projekt přátelská rok schopnost smluvní strategické stroj trh výběr zkušenost