Seniorní finanční účetní

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sára Nechutová, zobrazit tel. číslo

Do stabilní a dynamicky rostoucí společnosti, která se zaměřuje na online i kamenný prodej kosmetiky a parfému po celé Evropě, hledáme na doplnění týmu senior účetní

Pokud máte z této oblasti zkušenosti, jste pečlivý/pečlivá a je na Vás spoleh, tak je tato pozice jako stvořená pro Vás!

Popis pozice:

Co Vás v práci čeká?

  • Zodpovědnost za část svěřené účetní agendy
  • Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
  • Řešení složitějších účetních operací
  • Kontrola správnosti účetních zápisů
  • Kontrola a zpracování přiznání k DPH
  • Spolupráce s auditory, daňovými poradci a s finančním manažerem
  • Úzká spolupráce s kolegy z dalších oddělení společnosti

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?