Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč, Mzda 38.000-50.000Kč/M, Zajištěné Bydlení Zdarma

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme SVÁŘEČE CO2, který bude svařovat na pohyblivých svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Pokud nemáš platné svářečské oprávnění, je možnost jej obnovit. V případě, že umíš svařovat, ale nemáš oprávnění – možnost zajištění.

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY

Profil kandidáta:

-100% docházka

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda od 38.000 – 50.000 Kč/měs

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • Plzeň
  • Hamidova G.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Cheb
  • Dominika Kopčáková

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Benešov, Praha, Kladno, Rokycany, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ auto bonus bonusy Dobříš docházka hledám IT kandidát kurz kurzy měsíční mzda možnost mzda náplň práce penzijní připojištění pitný režim plat pojištění pozice práce prostředí průměrná příplatek připojištění příspěvek režim směny stravenky stravování školení ubytování vzdělávací kurzy zaměstnání zdarma areál bezpečné dar díl dohody dovolené firemní kov lokalita měsíční motivační náplň oprávnění penzijní pitný PR profi případ rok stroj vzdělávací kurz zájem závod