Technik výstupní kontroly

Lokalita Nýřany
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro nadnárodní a velmi stabilní výrobní společnost hledáme zkušeného technika kvality, který ocení klidné a čisté pracovní prostředí s příjemnou, rodinnou firemní kulturou.

Popis pozice:

  • Technická kontrola výrobků a jejích součásti podle platných předpisů kvality
  • Kontrolování ve výrobním procesu - mezioperáční i výstupní kontrola
  • Vyhodnocování kontroly včetně zaznamenávání chyb a stanovení nápravných opatření
  • Tvorba testovací dokumentace a měřících protokolů
  • Zpracovávání reklamací

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření nebo praxe v oblasti kvality
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost práce na počítači
  • Důslednost a orientace na detail

Nabízíme:

  • Velmi zajímavá mzda na základě předchozích zkušeností
  • Vánoční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • 4 dny zdravotního volna
  • Stravenky v hodnotě 100Kč - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně
  • Příspěvek na dojíždění
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Bonusy za znalost jazyků
  • Po 1. roce poukázky na zdraví a kulturu v hodnotě 5000Kč/rok
  • Po 1. roce věrnostní příspěvek na dovolenou 5000Kč/rok
  • Finanční odměny pro dárce krve
  • Velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • Lidský přístup ze strany nadřízených a HR

Máte zájem o tuto nabídku?