Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Elektro údržbář – až 42 000Kč/m, zajímavé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vysoké Mýto
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 42.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat v moderní mezinárodní výrobní společnosti, kde je možnost zajímavého výdělku až 42.000Kč? Pokud máte zkušenosti s údržbou strojů a platnou elektro vyhlášku, jste to právě vy koho hledáme. ​ Náplň práce: - zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky - řešení aktuálních havárií ve výrobě - provádění pravidelné údržby - účast při modernizaci a vylepšování strojů Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností - moderně vybavené zázemí společnosti - nástupní bonus 50.000 Kč (vyplacena částka 25.000 Kč po 6M a po 12M) - možnost kariérního a odborného růstu - bezplatná autobusová doprava firemním autobusem - zvláštní příplatky, odměny při pracovních a životních jubileích - příspěvek na stravování - příspěvek na telefon, penzijní připojištění, sportovní aktivity Požadujeme: - min. SOU elektrotechnického směru - §6 vyhlášky 50/1978 Sb. - praxe v oboru výhodou - ochota pracovat ve 3-směnném provozu (noční směna začátek v neděli 10:00, konec pátek 6:00 ráno)

  • Choceň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Česká Třebová
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Pardubice
  • Manpower
Zveřejněno: 2. května

Ammann Czech Republic s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Sahm s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Delirest services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., NIKA Logistics a.s., TTV spedice spol. s r.o., NOVY s.r.o., AGRICO, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., RKO GROUP a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., RONAL CR s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Amikov job, s.r.o., FrostFood a.s., fortell s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Automyčka Express s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Nové Město nad Metují, Choceň, Vysoké Mýto, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Hrochův Týnec, Kostelec nad Orlicí, Honbice, Česká Třebová, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Slatiňany, Letohrad, Chrudim, Žamberk, Hlinsko, okres Chrudim, Solnice, Svratka, Pardubice, Svitavy, Rokytnice v Orlických horách, Lanškroun, Hradec nad Svitavou, Hradec Králové

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ aktuální auto benefit benefity bonus Bor dění elektro hledám hodnocení IT mezinárodní možnost náplň práce odměny ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní praxe příplatky připojištění příspěvek růst řízení SOU společnost společnosti sport STK stravování telefon zkušenosti bezplatná doprava finanční firemní kariérní linky náplň národní obor odbor odborné oprava penzijní PR řešení směna stroj technické výrobní zkušenost životní