Operátor Výroby - Obsluha Svař. Robota - Ubytování Zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kopřivnice
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

PRO VÝZNAMNÍ PODNIK V KOPŘIVNICI HELDÁME KOLEGY PRO OBSLUHU SVAŘOVACÍHO ROBOTA

NÁPLŇ PRÁCE:
Výroba dílů pro automobily i zemědělské stroje.
Obsluha svařovacího robota a vizuální kontrola provedených svárů.

POŽADUJEME:

  • Praxi v automobilovém průmyslu či při obsluze svařovacího robota vítaná
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu či v turnusových směnách
  • Chuť do práce

NABÍZÍME

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • možnost ubytování zdarma v blízkosti pracoviště
  • možnost kariérního růstu
  • možnost přesčasových hodin

Mzda:

  • Hodinová mzda až 155,– / hodinu.
  • Hodinová mzda na ŽL až 195,–/hod.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce

Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář