Volné místo ve firmě Sconto Nábytek, s.r.o.

Zástupce Vedoucího Obchodního Domu V Liberci

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Sconto Nábytek patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU V LIBERCI
Vedoucí prodeje obchodního domu je zástupcem vedoucího obchodního domu
Společnost Sconto Nábytek, s. r. o. – přední prodejce nábytku a bytových doplňků, hledá pro svůj obchodní dům v Liberci, zkušeného pracovníka nebo pracovnici, na pozici vedoucí / ho prodeje obchodního domu.

Vedoucí prodeje obchodního domu je zástupcem vedoucího obchodního domu.
Jeho práce je různorodá a zajímavá. Každý den se setkává s různými zákazníky, řeší jejich problémy a snaží se jim pomoci. Často komunikuje s centrálou a společně s vedoucím obchodního domu a ostatními kolegy se stará o to, aby prodejna byla příjemným místem pro zákazníky i zaměstnance.
Vedoucí prodeje musí být člověk s přirozenou autoritou a dobrým vztahem k zaměstnancům. Prodejce vede k vyšším výkonům a učí je správně obchodovat. Prodej mu musí být vlastní, aby se od něj ostatní prodejci mohli učit prodejním dovednostem a zbožíznalství.

Vedoucí prodeje umí řešit nestandartní situace v klidu a dokáže se rychle orientovat. K dalším povinnostem vedoucího prodeje, vedle práce s prodejním personálem, patří i řešení reklamací a také administrativy spojené s výkonem jeho pozice nebo také spolupráce s vedoucím obchodního domu při výběru personálu obchodního domu.

Pracovní náplň :

  • Koordinace prodeje včetně péče o personální obsazení obchodního domu
  • Orientace na kvalitní prodej a přístup personálu k zákazníkům
  • Zastupování vedoucího obchodního domu v době jeho nepřítomnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MC Office
  • Praxe na obdobné pozici s velkou mírou zodpovědnosti za výsledky a personál je nutností

(nejlépe mezinárodní řetězec)

  • Rozhodnost, cílevědomost, schopnost prosadit se, pozitivní postoj k obchodu
  • Výrazné řídící, organizační a komunikační schopnosti
  • Analytické a strategické myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B je výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání u prosperující a stabilní firmy se zahraničním

kapitálem

  • Odpovídající zaškolení a kvalitní přípravu na vykonávanou pozici
  • Firemní výhody
  • Odpovídající mzdové hodnocení

Nástup ihned nebo dohodou

Máte zájem o tuto nabídku?