Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SERVISNÍ TECHNIK - CNC (50.000 Kč + AUTO+ODMĚNY)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 65.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte vzdělání či praxi v oblasti CNC ? Máte zkušenosti se servisními výjezdy k zákazníkům a prováděním servisních služeb? Rád komunikujete se zákazníky a baví Vás cestovat a nesedět jen v kanceláři? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici:

Náplň práce:

* cesty v rámci ČR + SK
* záruční a pozáruční servis CNC - systém Fanuc a Heidenhain
* instalace nových strojů a uvádění do provozu
* školení a podpora uživatelů
* komunikace v rámci firmy
* vedení evidence servisu a oprav

Co od Vás očekáváme:

* strojírenské vzdělání
* praxi na obdobné pozici (klidně i operátor CNC s chutí se posunout)
* ochotu cestovat v rámci ČR + SK
* anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - školení proběhne v anglickém jazyce + manuály
* řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

* zázemí stabilní společnosti
* 13 mzda
* osobní automobil i pro soukromé účely
* diety
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* přátelské pracovní prostředí
* Multisport karta
* smlouva na dobu neurčitou

* místo výkonu práce: ČR + SK - centrála v Brně

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Křetín
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 36 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
Zveřejněno: 30. října

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

auto automobil ČR den dění diety EU evidence hledám IT kancelář komunikace Luže místo mobil mzda na dobu neurčitou náplň práce nové operátor podpora práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek smlouva SOU společnost společnosti sport stabilní stravování školení technik vedení výjezd výjezdy výkon vzdělání zkušenosti anglické anglický anglický jazyk cesty dovolené firmy instalace jazyk karta místo výkonu práce na dobu náplň oblast oblasti osobní PR přátelské ruční řidič servis stroj systém tým uživatel výrobní zákazník zkušenost