Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ (35 - 50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Písek
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Baví vás v rámci zaměstnání cestovat po celé České republice a ne sedět v kanceláři? Jste technicky zdatný a rád své schopnosti uplatníte v praxi? Chcete pracovat pro českou společnost a ne pro velkou zahraniční korporaci? Domluvíte se anglicky či německy? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis.

Česká společnost PILART s.r.o. působí na trhu již od roku 2003 a je výhradním zástupcem pro prodej dřevoobráběcích strojů značky HOLZ-HER v České republice. Nyní hledá do svého týmu kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ (35 – 50.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Instalace, školení a opravy dřevoobráběcích strojů se zaměřením na vyšší technologie
  • Pravidelná školení u našich tuzemských nebo zahraničních partnerů
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Cestování z domova služebním autem a zpracování servisních zpráv ze servisních zásahů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, výhodou je znalost z oblasti zpracování dřeva nebo kovu
  • Základní orientaci v elektru, výhodou odbornost elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik
  • Ochotu cestovat po celé ČR (výjezdy z místa bydliště)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé využití
  • Služební telefon a notebook
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bonusy/prémie nad rámec mzdy
  • Možnost úpravy pracovní doby
  • Životopisy posílejte na mail: Odpovědět na inzerát

  • Písek
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Tachov
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 14. prosince
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 19. května
  • Kladno
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. srpna
  • Kolín
  • Manpower
Zveřejněno: 17. února

ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., KVARTO s.r.o., KOVO FRITZ s.r.o., DE WAARDE s.r.o., NorWit,s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., ZVVZ GROUP, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o., ZAKOM s.r.o., ATOS,s.r.o., OTAVA, výrobní družstvo, PROFIT SOLAR s.r.o., ČZ a.s., Aluprogress a.s., RICHMONT - CZ a.s., AUTEL Industry, s.r.o., Autometal, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Mistr / Mistrová, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Písek, Záhoří, okres Písek, Vodňany, Strakonice, Týn nad Vltavou, Milevsko, Bechyně, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Zalužany

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

AJ anglicky auto automobil bonus bonusy Bor ČR domov elektrikář elektro hodnocení HR IT kancelář Luže měření místa mobil možnost mzdy náplň práce NDA ohodnocení partner plat práce pracovní růst služební služební auto SOU společnost společnosti školení technik technologie telefon výjezd výjezdy vyšší vzdělání zaměstnání zástupce znalost životopis cestování dar doby elektronika finanční instalace kov náplň oblast oblasti odbor opravy PC podpory PR pracovní doby pracovní náplň prémie prodej profesní rámec rok servis schopnost schopnosti standard stroj technické technolog trh tým úpravy z domova zahraniční zákazník značky