Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

:SEŘIZOVAČ DO VÝROBY AŽ 45.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kuřim
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka NC / CNC strojů
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máš zkušenosti v oblasti seřizování a obrábění? Máš zájem pracovat v čistém provozu se stabilním zázemí mezinárodní firmy? Směny Ti nečiní potíže a chceš jistou a stabilní práci? Dej o sobě vědět!

Náplň práce:

  • Obsluha a seřizování výrobních strojů
  • Pravidelná kontrola zařízení a výrobků
  • Dodržování výrobních technologií a postupů
  • Údržba a servis výrobních strojů
  • Spolupráce s výrobním týmem

Co od Vás očekáváme:

  • Absolvent SOU technického směru
  • Nákladní orientace v technické dokumentaci
  • Práci v rámci 12 hodinových směn/denní a noční

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus 50.000 Kč
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Další finanční odměny
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo práce Kuřim

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Lelekovice
  • MOTMOT Plus, s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
včerejší
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
včerejší
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Nupaky
  • SWEET DELIGHT a.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 30. května
  • Zlín
  • Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
  • Vhodné pro rodiče

EK-INDUSTRY, s.r.o., IFE-CR,a.s., ATC Styl s.r.o., NKT s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Perfect Carpets s.r.o., LIKOV s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Proventia Czech s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., MJ Helvetica s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., TRIDO, s.r.o., BLANESTA, s.r.o., JMKovo-BK s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Větrník, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Zasílatel / Zasílatelka, Obchodník / Obchodnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Adamov, okres Blansko, Modřice, Náměšť nad Oslavou, Velké Meziříčí, Brno, Třebíč, Kuřim, Lelekovice, Blansko

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

absolvent bonus den dodržování IT Kuřim mezinárodní místo mzdy náplň práce odměny pojištění postup práce příspěvek řízení směny SOU spolupráce sport stabilní stravování volno zkušenosti dokument dovolené finanční firmy karta kontrola náklad náplň národní oblast oblasti obsluha penzijní penzijní pojištění PR příspěvky servis stroj technické technolog tým výrobní zájem zkušenost