Obsluha CNC - soustruh nebo frézka!

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Gold, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti s CNC stroji a chcete pracovat v menší firmě s fajn kolegy?

Pracoval/a jste se soustruhem nebo frézkou?

Pak hledáme právě Vás! :)

Popis pozice:

  • obsluha soustruhu/frézky
  • seřizování a údržba stroje
  • příprava materiálu, spouštění stroje
  • kontrola vyrobených dílů

Profil kandidáta:

  • SOŠ strojního nebo technického směru
  • praxe na CNC stroji min. 1 rok podmínkou
  • manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, flexibilita
  • ochota pracovat se směnném režimu (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme:

  • individuální přístup
  • práci v unikátním čistém prostředí
  • prostředí rodinné firmy se skvělými kolegy
  • spolupráci s moderními technologiemi
  • stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké,
  • týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání a mnoho dalšího! :)

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Pošlete mi svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo na liberec@manpower.cz ! :)

Máte zájem o tuto nabídku?