Hledáme lidem práci Manpower

Hlavní Účetní | Jesenicko

Lokalita Bruntál
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nově hledáme kandidátku/kandidáta na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ do stabilní a tradiční společnosti. Uvítáme komplexní zkušenosti z účetnictví a daní, velkou výhodou bude zkušenost ze státní sféry. Těšit se můžete na řadu benefitů - např. penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvky na rekreaci, sport, kultutu apod.

Popis pozice:

  • Vedení finanční účtárny a hlavní pokladny
  • Metodika a vedení týmu (2 účetní)
  • Formální a početní kontrola dokladů
  • Sledování stavů účtů a účetních operací
  • Tvorba dílčích a souhrnných rozborů
  • Kontrola pohledávek a závazků
  • Podílení se na inventarizaci – předseda hlavní inventarizační komise
  • Zastupování finančního manažera v plném rozsahu

Profil kandidáta:

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví a DPH
  • Znalost přísl. předpisů a práce s PC
  • Komunikační schopnosti, asertivita
  • Ochota učit se
  • Samostatnost
  • Flexibilita, empatie, odolnost proti stresu

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • Smluvní mzdu a kvartání odměny
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 kč měsíčně
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 9.000 Kč
  • Firemní společensko-kulturní akce

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Pardubice
  • GeaCert, s.r.o., v likvidaci
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 16. února
  • Uherské Hradiště
  • Gourmet Invest a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Třebíč
  • Mgr. Zuzana Žatečková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Třebíč
  • Miroslav Sochor
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • Ostrava
  • BEWIT Natural Medicine, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • reoplan cz s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Karviná
  • GS Caltex Czech, s.r.o.
Zveřejněno: 27. dubna
  • Kroměříž
  • KM konsult s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Příbram
  • CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB…
  • 16 400 – 22 750 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Tečovice
  • ALITRON-OST s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • KASVO spol. s r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Kolín
  • Plaček & Bold s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Strážnice
  • GD design s.r.o.
  • Lipová, Děčín
  • Biopark s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Hodonín
  • Simplehire s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Kroměříž
  • FORT- PLASTY s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Opava
  • MALÝ A VELKÝ, spol. s r.o.
  • 37 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Blatná
  • Střední odborné učiliště, Blatná, U…
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Nové Město, Praha
  • Music club VAGON s.r.o.
  • 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. května

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

akce asertivita benefit Bor den ekonom hlavní hledám HR IT kandidát manažer Most možnost náplň práce odměny penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek rozvoj samostatnost sledování SOU společnost společnosti sport stabilní stravování stres týden týden dovolené navíc účetní vedení vzdělání vzdělávání zaměstnání zkušenosti znalost díl dny dovolené DPH finanční firemní komunikační kontrola kulturní náplň navíc odbor odborné PC penzijní PR profi předpis příjemné příjemné pracovní prostředí příspěvky schopnost schopnosti smluvní stav tvorba tým účetnictví vedení týmu závod zkušenost