ZKUŠEBNÍ TECHNIK - laboratoř

Lokalita Nový Jičín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Hledáte zajímavou zkušenost v chemické laboratoři v automotive závodě? Momentálně hledáme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA, který bude provádět testy s vyrobenými komponenty. Těšte se na řadu benefitů a prima kolektiv!

Popis pozice:

  • Provádění pravidelných výrobních zkoušek v chemické laboratoři
  • Zpracování výsledků zkoušek
  • Práce s chemickými látkami
  • Komunikace se zadavateli zkoušek ohledně technických detailů provedení zkoušek

Profil kandidáta:

  • SOÚ nebo USO vzdělání technického směru (strojní, chemická)
  • Dobrá znalost práce s PC (Win, Office, atd.)
  • Manuální zručnost
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Ochota pracovat na DOBU URČITOU (do ledna 2022)

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravné
  • příplatky na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Máte zájem o tuto nabídku?