Hledáme lidem práci Manpower

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - laboratoř

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte zajímavou zkušenost v chemické laboratoři v automotive závodě? Momentálně hledáme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA, který bude provádět testy s vyrobenými komponenty. Těšte se na řadu benefitů a prima kolektiv!

Popis pozice:

  • Provádění pravidelných výrobních zkoušek v chemické laboratoři
  • Zpracování výsledků zkoušek
  • Práce s chemickými látkami
  • Komunikace se zadavateli zkoušek ohledně technických detailů provedení zkoušek

Profil kandidáta:

  • SOÚ nebo USO vzdělání technického směru (strojní, chemická)
  • Dobrá znalost práce s PC (Win, Office, atd.)
  • Manuální zručnost
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Ochota pracovat na DOBU URČITOU (do ledna 2022)

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravné
  • příplatky na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

  • Nové Město, Praha
  • Music club VAGON s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ auto benefit benefity bonus Bor den dění hledám hodnocení IT kandidát komunikace mezinárodní možnost náplň práce NDA Office ohledně ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracoviště příplatky připojištění příspěvek růst společnost společnosti stravování technik vedení vzdělání zaměstnanec znalost Zruč dar dovednost dovolené finanční chemická chemické chemický kariérní kolektiv komunikační kov na dobu náplň národní odbor odborné organizační dovednost organizační dovednosti PC penzijní PR profi standard stroj systém technické technický technika test výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost životní