ZÁMEČNÍK NA KOKILÁRNĚ, Ústí nad Labem

Lokalita Ústí nad Labem
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Eva Radoňová, zobrazit tel. číslo

Hledáme novou posilu do týmu společnosti se silným zázemím!

Máte praxi na pozici zámečníka?

Neváhejte a pošlete nám životopis!

Popis pozice:

- Příprava a údržba kokilového zařízení včetně příslušenství k odlévání (kontrola rozměrů, technologického a technického stavu) a jeho zabudování do licího stroje. Odzkoušení chodu kokilového zařízení a licího stroje.

- Příprava kokil na další směnu - vyjmutí kokil z licího stroje

Profil kandidáta:

- vyučení v oboru, se strojním zaměřením

- praxe

- ochota pracovat ve směnném režimu

- spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

- finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

- příplatky za směny nad rámec ZP + odměny měsíčně i kvartálně

- dovolenou navíc

- dotovanou stravu a spoustu dalších benefitů

Máte zájem o tuto nabídku?