Hledáme lidem práci Manpower

Technik pro optimalizaci výrobních linek

Lokalita Horšovský Týn
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace
Hrubá mzda 40.000 – 55.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jsi technik tělem i duší? Baví tě být neustále kolem strojů a zlepšovat je, nebo opravovat? Pokud ANO, a domluvíš se anglicky, nebo německy, máme tu pro tebe skvělou příležitost v zajímavé, technologicky vyspělé výrobě.

Popis pozice:

  • Optimalizace výrobních linek
  • Plánování a realizace údržby výrobních linek
  • Účast na organizování optimalizačních plánů a prací
  • Dohled nad kvalitou výrobků, plnění výrobního plánu a zmetkovitosti
  • Účast na validacích zařízení a kamer
  • Komunikace s techniky (dodavatelé) v angličtině/němčině
  • Objednávání a evidence náhradních dílů

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technikého zaměření - pozice je vhodná i pro absolventy
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou velkou výhodou
  • Zkušenosti z oblasti údržby/servisu strojů jsou velmi vítány
  • Komunikativní znalost AJ, nebo NJ (na úrovni domluvení se s jinými techniky)
  • Vyhláška 50 je velkou výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme:

  • Mzda 40.000 - 55.000Kč na základě zkušeností (u absolventů může být nižší)
  • Vánoční odměny
  • Výrazný příspěvek na dojíždění
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafetérie
  • Týden dovolené navíc
  • Kvalitní zaškolení
  • Možnost jazykových kurzů
  • Odměny za zlepšováky a doporučení nového kolegy
  • Pravidelné firemní akce
  • Klimatizované prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • České Budějovice
  • Manpower
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
Zveřejněno: 19. října

Schäfer - Menk s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LT trade s.r.o., Sahm s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jiří Kuric, Rilancio s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Jiří Marek, APEKO GROUP s.r.o., HEPAKO GmbH, odštěpný závod Klatovy, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., FLEA s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., ARENIS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Horšovský Týn, Staňkov, okres Domažlice, Stod, Heřmanova Huť, Chotěšov, okres Plzeň-jih, Přehýšov, Bor, Stříbro, Úherce, okres Plzeň-sever, Nýřany, Přeštice, Dobřany, okres Plzeň-jih, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Líně, Klatovy, Nýrsko, Vejprnice, Tachov

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

absolvent AJ akce anglicky den dění EU evidence HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz měření místa možnost mzda nová nové odměny penzijní připojištění plán plánování plnění pojištění postup pozice pracovní pracovní místa prostředí připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravování školení technik týden týden dovolené navíc uchazeč vhodná vyšší vzdělání zkušenosti znalost díl dovolené firemní jazyk kov kvalitní navíc oblast oblasti penzijní PR profi příležitost případ přístup servis stroj techniky technolog volná pracovní místa výraz výrobní závod zkušenost