Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Senior konstruktér (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kadaň
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Konstruktér / Konstruktérka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro úspěšnou firmu s tradicí hledáme zkušeného konstruktéra/ku. Pobočka se zabývá výrobou textilních strojů a nabízí celosvětový servis a náhradní díly pro vyráběné stroje. Firma poskytuje nejvyšší standardy kvality a nejnovější technologie.

náplň práce

  • konstrukční práce
  • návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových modelů, vzorů a typů výrobků ve strojírenské výrobě
  • komunikace s interními týmy a externími dodavateli

co vám nabídneme

  • mzda dle zkušeností
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • plně hrazené stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru strojírenství
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • MS Office na velmi dobré úrovni
  • řidičský průkaz
  • odpovědný přístup k práci
  • samostatnost
  • spolehlivost

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Bor doba dovolená EU firma flexibilní hledám HR interní inzerát IT komunikace kvality Most mzda na dobu neurčitou nabídka nabídka práce náplň práce NDA odpověď Office otázky pobočka práce pracovní pracovní doba příspěvek řízení samostatnost smlouva stravenky technologie vyšší vzdělání vzor anglický anglický jazyk dar díl externí jazyk kontakt model na dobu náhradní díl náhradní díly náplň obor odpovědný PR přístup řešení řidič servis standard stroj strojírenství technolog textilní tým výběr zkušenost