Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník údržby zeleně

Lokalita Ústí nad Orlicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Chcete pracovat na čerstvém vzduchu a pořady o kutilství Vás inspirují?

Myslíte si, že jste lepší než známé tváře z televizních obrazovek?

Přidejte se k nám a ukažte, co ve Vás je!!!

Městská společnost Tepvos, rozšiřuje svůj tým a hledá právě VÁS!!!

Jsme spolehlivá firma z Ústí nad Orlicí, zabývající se dodávkami tepla, pitné vody, provozem kanalizace, údržbou zeleně a mnoha jinými službami, zabezpečujícími bezproblémový život ve městě.

V současné době obsazujeme pozici PRACOVNÍK ÚDRŽBY ZELENĚ

Co bude Vaší náplní práce?

* starání se o městskou zeleň

* péče o travnaté plochy

* ovládání malých i velkých strojů, např. Křovinořez, pojezdová sekačka

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme my?

* manuální zručnost a otevřenou mysl

* řidičské oprávnění skupiny B výhodou

* dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

* krátkodobý pracovní poměr formou brigády nebo hlavní pracovní poměr a jistotu stálého zaměstnání

* hned po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

* odpovídající platové ohodnocení dle Vaší kvalifikace 95 – 110 Kč za hodinu

* variabilní složku mzdy 1.000 - 1.500 Kč a firemní benefity u hlavního pracovního poměru

* pracovní doba Po - Pá od 6:00 do 14:30

* 25 dní dovolené

* 3 sickdays

Otevřené dveře u nás mají lidé, kteří se nebojí práce a chtějí za ní vidět výsledky. Výhodou bude také vzdělání v oboru nebo praxe.

Pokud hledáte kvalitní zaměstnání u férového zaměstnavatele, stačí, když nám zašlete svůj životopis a my se s Vámi rádi setkáme v sídle společnosti.

Pokud máte zájem o jiné pracovní pozice, navštivte naší stránku www.tepvos.cz, kde naleznete výpis všech aktuálních pozic.

Těšíme se na Vás!

  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Choceň
  • 40 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Hranice, Přerov
  • Manpower
Zveřejněno: 4. července
  • Znojmo
  • Prodavač / ka
  • od 17 000 Kč

JMB Aircraft s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Sahm s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Delirest services s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., FrostFood a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., AGRICO, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Choceň, Česká Třebová, Letohrad, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Žamberk, Vysoké Mýto, Lanškroun, Kostelec nad Orlicí, Rokytnice v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Kunčina, Solnice, Hradec nad Svitavou, Týniště nad Orlicí

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ aktuální benefit benefity Bor doba EU firma hlavní hodnocení IT kandidát kvalifikace mzdy na dobu neurčitou nad Orlicí náplň práce ohodnocení péče plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní poměr pracovní pozice pracovník praxe služba SOU společnost společnosti stará televizní Ústí nad Orlicí výsledky vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav Zruč životopis brigády dovolené firemní kvalitní městská na dobu náplň obor oprávnění pitné platové ohodnocení poměr PR problém profi řidič řidičské oprávnění sickday stav stroj tým zájem