Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Samostatný/á HR konzultant/ka s Aj

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Baví Vás personalistika a chcete se v ní nadále posouvat? Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR specialista. Nemusíte být mistrem v oboru, ale praxe v oboru je u nás potřeba. Denně u nás využijete angličtinu, a to jak v psané tak mluvené formě. Hlavní náplní Vaší práce bude zejména péče o naše zaměstnance ve všech ohledech a také nábor nových kolegů a kolegyň. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat životopis. Náplň práce: - nábor nových zaměstnanců - péče o stávající zaměstnance (kontrola docházky, zlepšování benefitů, ...) - školení a rozvoj zaměstnanců - denní komunikace se zahraničními kolegy - vytváření reportů, související administrativa Nabízíme: - různorodou práci v neustále se rozvíjející společnosti - zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem - týden dovolené navíc - pružnou pracovní dobu - příspěvek na stravování Požadujeme: - praxi na obdobné pozici (min. 1 rok) - komunikativní znalost Aj (slovem i písmem) - komunikativnost, spolehlivost

  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Otvice
  • ARCOS FM CZ s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 26. března
  • Karlín, Praha
  • Kristýna Gogolová
Zveřejněno: 25. června
  • Brno
  • Lucie Zobačová
Zveřejněno: 11. května
  • Pardubice
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
Zveřejněno: 22. prosince
  • Praha
Zveřejněno: 20. října
  • Brno
  • Zita Přichystalová
Zveřejněno: 25. října

HOBRA - Školník s.r.o., ARCOS FM CZ s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Probační a mediační služba, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., DATA Building s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Středisko pro úspory energie s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., Pure Bohemia, s.r.o., Dominika Säcklová, Ředitelství silnic a dálnic s. p., iProdukce s.r.o., PATOK a.s., DISPONERO s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Pytloun Hotels Management s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Clean Dent s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., ZDRAVOVÝROBA MOST s.r.o., KZ system s.r.o., JB Group s.r.o., UPLINE CZ s.r.o., Město Litvínov, dopharma s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BOULIT s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., Petr Sas s.r.o., Jipos e-market s.r.o., Molten Logistic s.r.o., Thi Sau Duongová, VILLA SHIVA s.r.o., Daniel Šimek, JTH Fitness s.r.o., Lensi Praha s.r.o., Daily Numbers s.r.o., PAUL Unie s.r.o., Foldex s.r.o., Městská doprava Teplice, p.o., MOCCA plus s.r.o., Denis Bartošek, Bartošek Transport s.r.o., MIKRON plus, s.r.o., ALGON, a.s., Město Žatec, NAITIGO Cosmetics s.r.o., KOLOSHOP s.r.o., STEBAL Spedition, s.r.o., STEBAL TRANS, spol. s r.o., KLEMENT a.s., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., TECHMONT CZECH s.r.o., Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace, Bajger s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Sociální pracovník / pracovnice, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Kontrolor / Kontrolorka, Technický manažer / manažerka v energetice, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Úředník / Úřednice, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Otvice, Most, Litvínov, Meziboří, Chomutov, Teplice, Louny, Žatec, okres Louny, Dubí, Místo, Lovosice, Obrnice, Jirkov, Kostomlaty pod Milešovkou, Nové Sedlo, okres Louny, Novosedlice, Řehlovice, Chabařovice, Trmice

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

administrativa AJ benefit Bor den EU hlavní hledám hodnocení HR HR konzultant IT komunikace konzultant mistr Most nabídka nábor náplň práce nové ohodnocení pec péče práce pracovní praxe příspěvek rozvoj SOU specialist specialista společnost společnosti stravování školení týden týden dovolené navíc zaměstnanců znalost životopis dovolené kontrola list mzdové náplň navíc obor personalistika PR report rok rozvoj zaměstnanců tým zahraniční zkušenost