Hledáme lidem práci Manpower

HR Konzultant v Plzni

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste vyzrálá a samostatná osobnost se zájmem o personalistiku? Baví vás komunikace s lidmi, láká vás nábor, ale stejně tak máte cit pro pečlivost a organizaci? Vnímáte výzvy jako příležitosti, ne jako překážky? Pak možná hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • každodenní nábor zaměstnanců od inzerce, přes pohovory s kandidáty až po organizaci nástupů
  • aktivní vyhledávání kandidátů v interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook)
  • příprava pracovněprávních dokumentů, agenda pracovnělékařských prohlídek, kontrola docházek a další související administrativa, které není málo
  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty a kandidáty

Profil kandidáta:

  • uvítáme kandidáty, kteří již mají praxi na obdobné pozici, ale pokud máte zkušenosti s administrativní prací a opravdový zájem o personalistiku, rádi vás vše potřebné naučíme
  • jste komunikativní osobnost s empatickým přístupem k lidem, avšak se zdravou dávkou asertivity
  • zároveň máte vztah k administrativě, pečlivost vám není cizí a umíte si pohlídat důležité termíny
  • máte chuť učit se novým věcem a rozšiřovat si obzory v HR, ať už jde o legislativu, moderní přístupy k recruitmentu nebo přizpůsobení se aktuálním trendům trhu
  • máte minimálně středoškolské vzdělání a můžete se pochlubit maturitním vysvědčením
  • jste aktivní řidič, bez řidičského průkazu skupiny B se u nás opravdu neobejdete

Nabízíme:

  • fixní mzdu a bonusový systém
  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • kanceláře v centru Plzně, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova až 2 dny v týdnu
  • kariérní růst – příležitost stát se senior konzultantem, mentorem a lektorem
  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady
  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, CSR den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům atd.
  • spolupráci na plný úvazek (pracovní smlouva) od ledna 2023

Zaujala vás tato pozice? Tak nám zašlete životopis a pár vět k vaší motivaci prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office
včerejší
  • Plzeň
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Chrudim
  • Comdata Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Praha
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 4. března
  • Praha
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Zveřejněno: 20. června
  • Ostrava
  • MAXIN'S People Czech, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Havlíčkův Brod
  • ELE-TECH HB s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu

Rekvalifikační kurzy v kostce

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

administrativa administrativní agenda AJ aktuální benefit bonus Bor data den domov důležité Facebook flexibilní formulář hledám HR HR konzultant interní inzerát inzeráty inzerce IT kancelář kandidát kariérní růst komunikace konzultant kurz kurzy LinkedIn místa mobil mobilní tarif Most možnost nábor NDA pečlivost pohovor postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní místa pracovní smlouva příspěvek RECRU růst smlouva SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif týden týden dovolené navíc uchazeč úvazek v týdnu vyšší vzdělání vzdělávání zaměstnanců zkušenosti životopis dny dokument dovolené jazyk kariérní kontrola kov lékař lékařský list mentor mobilní navíc odpovědní osobnost pohovory PR pracovněprávní právní profi přátelské překážky příležitost příležitosti případ příprava přístup řidič sociální systém termín trend trh tým volná pracovní místa vztah z domova zájem zkušenost