Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka výroby - až 33 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Praha
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 33.000 Kč
Kontakt Lenka Masarechova, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Dva roky úspěšně fungující start up (výrobní pobočka pro evropské zákazníky) stále roste a proto hledáme další posily do týmu. Jedná se o čistou a moderně vybavenou polygrafickou výrobu, zatím fungující v počtu přes 90 lidí, jejich počet se ale bude postupně stále zvyšovat.

Hledáme operátory výrobního provozu, kteří budou pracovat na výrobě fotoknížek a různých jiných dárkových předmětů.

Náplň práce:

  • obsluha tiskařských strojů, řezání, skládání, lepení atd.
  • nenáročná práce, kterou zvládne každý :)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • měsíční mzdu až 33 000 Kč
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • malé a přátelské prostředí
  • moderní a čisté pracoviště
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce – Rudná u Prahy

Co od Vás očekáváme:

  • pracovní zkušenosti z tiskařiny/polygrafie výhodou, nikoli podmínkou
  • ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden
  • manuální zručnost, schopnost rozlišení barev

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát