Hledáme lidem práci Manpower

3D technik, nástup přímo do kmene

Lokalita Šenov u Nového Jičína
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 45.000 – 55.000 Kč
Kontakt Jan Martinek, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do menší firmy v Šenově u Nového Jíčína, hledáme nového kolegu na pozici 3D technik.

Nástup přímo do kmene.

Neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis, rádi vás přivítáme do našeho týmu!

Popis pozice:

  • koordinace aktivit a pracovníků 3D měření
  • vytváření měřících programů na 3D a skeneru dle výkresů a CAD modelů
  • vyhodnocování výsledků měření a navrhování nápravných opatření
  • měření dílů a kontrolních přípravků na souřadnicovém měřícím stroji CMM a skeneru
  • posuzování výkresové dokumentace, proveditelnosti a posouzení ustavení dílů vpřednominační i nominační fázi
  • spolupráce s ostatními odděleními, zejména s nástrojárnou a konstrukcí

Profil kandidáta:

  • zkušenosti na obdobné pozici min 2 roky
  • SŠ/ VŠ vzdělání technické/strojní zaměření
  • zkušenost s měřením a programováním na 3D měřícím stroji (CMM) a skeneru
  • technické myšlení a schopnost číst výkresy
  • znalost tvorby měřících programů
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Měsíční mzdu dle zkušeností od 45000 Kč
  • Odměny ke mzdě
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Zdravotní volno
  • Občasná práce z domova
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvěk do cafeterie

Pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis, my se vám už ozveme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ aktuální dokumentace domov dovolená flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy měření místa mobil nabídka nové odměny postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní místa pracovník příspěvek SOU společnost společnosti spolupráce stravování Šenov školení technik telefon uchazeč volno vyšší vzdělání vzdělávací kurzy zdravotní zkušenosti znalost životopis CAD cafeterie díl doby dokument firmy koordinace měsíční mobilní model myšlení nástroj navíc oddělení odpovědní Ostatní PR pracovní doby profi program případ přístup rok schopnost stav stroj technické tým volná pracovní místa vzdělávací kurz z domova zkušenost