Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Specialista IT – procesy zbožového hospodářství (Praha - Čakovice)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Informační systémy a technologie
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Do našeho IT odd. hledáme posilu pro oblast podpory zbožového hospodářství a procesů na našich hypermarketech.

Co vás čeká

- práce ve stabilním kolektivu
- zajištění technického řešení v oblasti cenového značení (etikety, plakáty) a pohybů zboží
- zpracování změnových požadavků a přetestování systému před produktivním nasazením
- administrace přenosných mobilních zařízení (PDA)
- podpora koncových uživatelů
- mezinárodní spolupráce v rámci Globusu
- spolupráce na lokálních i mezinárodních projektech

Profil vhodného uchazeče

- spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a být týmový hráč alespoň trochu technicky zaměřený
- uživatelská znalost práce s PC, MS Office (outlook, word, excel)
- zkušenost z retailu výhodou (ale určitě není podmínkou)
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost home office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ budoucnost EU firma flexibilní hledám home office HR IT mezinárodní mobil možnost mzda na dobu neurčitou nové Office pec podpora pojištění práce pracovní Praha procesy prostředí příspěvek řízení smlouva specialist specialista spolupráce stabilní stravenky uchazeč uživatelská znalost vhodné zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost životopis člen doby dovolené kolektiv kov kvalitní list mobilní na dobu národní oblast oblasti PC penzijní penzijní pojištění podpory PR pracovní doby proces procesů profi projekt roční řešení systém technické test tým uživatel v roce zákazník zaměstnanecká zkušenost