Hledáme lidem práci Manpower

Skladník/ Řidič VZV, náborový bonus 30000 Kč

Lokalita Karviná
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč
Kontakt Jan Martinek, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do menší firmy v Karviné, která se zabývá výrobou regálových systému, hledáme nové kolegy na pozici Skladník/ Řidič VZV.

Zda hledáte stabilní a jistou práci v menším kolektivu, je tato nabídka právě pro vás.

Na nic nečekejte a zašlete svůj aktuální životopis.

Popis pozice:

  • Manipulace s materiálem ve venkovních i vnitřních prostorech
  • Vychystávání materiálu pro různé oddělení
  • Práce s ručním a mechanizovaným nářadím
  • Balení výrobků
  • Vedení a vypisování požadované dokumentace
  • Provádění inventur

Profil kandidáta:

  • Vyučení v technickém oboru – případně praxe
  • Platný VZV průkaz podmínkou
  • Fyzická zdatnost se vám bude hodit
  • Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn (R-O-N)
  • Vlastníte jeřábnický průkaz? Super, i ten můžete využít

Nabízíme:

  • Měsíční mzdu od 28000 Kč
  • Docházkový bonus  až 4400 Kč/ měsíc
  • Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru
  • Stravenky ve výši 145 Kč/ směna
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový bonus do výše až 30000 Kč
  • Možný převod do kmene
  • Týdenní zálohy při plné docházce

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím opovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis a já už se s vámi spojím!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

aktuální bonus Bor den dění dokumentace hledám HR inzerát inzeráty ISO IT kandidát měsíc místa nabídka nábor nové plat postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe režim sklad SOU společnost společnosti stabilní stravenky týden uchazeč vedení výkon vyšší životopis dokument dovolené firmy kolektiv kov materiál měsíční náborový obor oddělení PR profi případ přístup ruční směna systém technické volná pracovní místa výkonnost výše vyučení