Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá práce ve výrobě, jen ranní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 19.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Do výrobního podniku hledáme spolehlivé a pracovité pracovníky na pomocné montážní práce. Není potřeba technické vzdělání či praxe v oboru, rádi Vás zaučíme. Práce pouze na ranní směnu 6:30 - 15:00 pondělí až pátek. V případě oboustranné spokojenosti možnost přechodu na hlavní pracovní poměr. Lokalita Liberec - Rochlice, dobrá dostupnost MHD. Nástup možný ihned nebo po domluvě. V případě Vašeho zájmu o nabídku nám zašlete Váš životopis. Nabízíme: - práce na ranní směnu - čisté prostředí - růst mzdy při dlouhodobé spolupráci Požadujeme: - fyzická zdatnost, manuální zručnost - samostatnost, spolehlivost - ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem - čistý trestní rejstřík

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Tis u Blatna
  • Správa uprchlických zařízení…
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Bitozeves
  • PERSOMAX s.r.o.
  • 18 800 – 26 200 Kč
  • Liberec
  • PRO Servis Prol s.r.o.
  • od 17 500 Kč

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ Bor hlavní hledám IT Liberec Most možnost mzdy náplň práce podnik práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe prostředí růst samostatnost spokojenost vzdělání Zruč životopis lokalita náplň obor poměr pomoc PR případ směna spokojen technické tým výrobní