Office And Marketing Assistant

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 2. 2022)
Lokalita Brno
Firma CMI s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Motivační dopis pro budoucího kolegu/kolegyni

Dobrý den,

už to je 30 let od založení značky CMI a podařilo se nám toho už hodně. V prodeji a servisu přístrojů a nástrojů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Byli jsme při první operaci katarakty metodou fakoemulzifikace (pomocí které se dnes provádí asi 160.000 očních operací ročně), díky níž vidí pacienti svět jasnější a v plných barvách. Byli jsme i při první implantaci kochleárního implantátu, díky kterému mohou nejen novorozenci, ale i dospělí lidé s vrozenou vadou opět objevovat nové zvuky světa kolem nich. Stali jsme se lídrem na českém a slovenském trhu v prodeji systémů OCT (optická koherentní tomografie). V roce 2019 jsme se stali jedním z nejsilnějších oftalmologických distributorů v Evropě. Rádi se setkáváme s novými šikovnými lidmi, osobnostmi, se kterými dokážeme plnit všechny požadavky našich klientů a kolegů v plné míře.

Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni / kolegu na podporu marketingových aktivit a starostlivost o naši kancelář v Brně, který se nebojí práce, má chuť pracovat v maximálním nasazení a jde si za svým cílem. Člověka, který dokáže vyhledávat a poznávat nové příležitosti, dokáže je přetvořit do reality a vytvořit tak atraktivní a funkční nástroje pro obchodní tým. Má rád výzvy, nové nápady, dokáže vytvořit kreativní materiály na firemní akce a nebojí se je prezentovat vedení společnosti.

Hledáme člověka, který dokáže dělat vlastní rozhodnutí, umí si samostatně pomoci v krizových situacích a pracovat pod časovým tlakem. Office a marketing asistenta, který nepochybuje o tom, že náš tým je nástrojem úspěchu naší společnosti, že jejich požadavky a potřeby jsou jeho prioritou. Nebojí se žádné práce, ať už jde o základní práci s firemními webovými stránkami nebo online marketing našeho firemního e-shopu. Dokáže připravit firemní mailingy, inzeráty do programu na kongresy, komunikovat s externím grafikem, a ve spolupráci s produktovým manažerem připravit ty nejlepší materiály pro podporu obchodního týmu. Dokáže se postarat o plynulý chod a reprezentativní vzhled kanceláře. Chce nám být kolegou na 100%, pracovat s námi a prožívat s námi náš každodenní pracovní zápal, a když bude třeba, tak i podat pomocnou ruku kolegům ze servisního týmu. Hledáme člověka, který má rád svou práci a ráno vstává s pocitem, kdy se těší do práce, dokáže sledovat svou agendu a hlavně nezapomene na nic, co není dokončeno na 100%.

Pokud máš pocit, že tento motivační dopis byl určen právě Tobě, pošli nám svůj životopis s fotografií i motivačním dopisem, tentokrát určeným pro nás, a rádi se setkáme v našich kancelářích a řeknu Vám více o naší firmě.

Ing. Branislav Kriška

Výkonný ředitel CMI pro Slovensko a Českou republiku

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena