Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě - až 26000 Kč/m,6 týdnů dovolené

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte perspektivní a dobře placenou práci? Pro našeho klienta v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky automobilů, hledáme vhodné pracovníky na pozici operátor ve výrobě. Nabízíme práci se špičkovými výrobními technologiemi. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme! Náplň práce: - Obsluha automatizované výrobní linky - Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky - Vizuální kontrola Místo výkonu práce: Humpolec Nabízíme: - Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs. - Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci - Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů - Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč - Příplatek za odpolední směnu - Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - Příspěvek na stravování - Dovolenou až 6 týdnů - Další navýšení mzdy od 1.1.2018 Požadujeme: - Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden) - Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zašlete SMS na níže uvedené tel. číslo - zavoláme Vám zpět.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 25. dubna
  • Humpolec
  • RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Jihlava
  • Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o.
  • 28 000 – 34 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • TPV group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Náměšť nad Oslavou
  • Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r…
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. ledna
  • Mladá Boleslav
  • AG.WORK s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč

FOREST CLASSIC s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., EVROPA realitní kancelář, HARTMANN - RICO a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SKYCLEAN s.r.o., Česká spořitelna, a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., KARO - Leather Company s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Starý a synové s.r.o., RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o., Artspect, a.s., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o., Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Kolibrik.net, s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., TPV group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Krejčí / Švadlena, Šič / Šička, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality

Světlá nad Sázavou, Jihlava, Polná, Havlíčkův Brod, Celá ČR, Oudoleň, Chotěboř, Humpolec, Hybrálec, Krucemburk, Jihlava, Jihlava, Boršov, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Třemošnice, Hlinsko, okres Chrudim, Slavíkov

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

AJ auto automobil bonus Bor den hledám Humpolec inzerát IT měsíc místo mobil mzdy nábor náplň práce odpovědnost operátor plat práce pracovní pracovník příplatek příspěvek stravování technologie týden vhodné výkon Zruč automat doby dovolené kontrola kov linky místo výkonu práce nabízíme práci náborový náplň obsluha pomoc PR pracovní doby případ technolog vizuál vizuální výrobní výše