Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě pro každého - až 26.000 Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Jičín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat ve fajn kolektivu? V čistém a přátelském prostřední? Jste ochotný/á pracovat manuálně ve 3-směnném provozu od pondělí do pátku a dojíždět za námi do Hranice? Neváhejte se nám ozvat. Nabízíme plné zaškolení a možnost prohlídky provozu před nástupem.´Práce je tedy vhodná i pro lidi bez zkušeností a předchozí praxe. Náplň práce: obsluha výrobních strojů (sekačky, lisu), odebírání a kontrola výrobků, zadávání komponentů do strojů, příprava obalového materiálu. Místo výkonu práce: Hranice na Moravě Nabízíme: - nástupní mzdu až 26.000 Kč/měsíc (základ + příplatky) - možnost navýšení mzdy po zapracování - nadstandardní příplatky oproti zákoníku práce - měsíční bonusy - stravenky v hodnotě 100 Kč - 5 týdnů dovolené - poskytnutí pracovního oděvu a obuvi - pravidelný výplatní termín - přátelské prostředí Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - ochotu pracovat na směny

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Rožnov pod Radhoštěm
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
Zveřejněno: 22. března

DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AMES s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., JPF Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., STAVOŠI s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Bílov, okres Nový Jičín, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Sedlnice, Kopřivnice, Příbor, Mošnov, Valašské Meziříčí, Bělotín, Odry, Studénka, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Rožnov pod Radhoštěm

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

AJ bonus bonusy HR Hranice měsíc místo možnost mzdy na Moravě náplň práce NDA obuv oděv plat práce pracovní praxe prostředí příplatky směny stravenky školení vhodná výkon zákoník zdravotní zdravotní stav dar dovolené Hranice na Moravě kolektiv kontrola materiál měsíční místo výkonu práce náplň obsluha PR prohlídky přátelské přátelské prostředí příprava standard stav stroj střední termín výrobní výše zkušenost