Práce: Technik / Operátor elektro - HPP, benefity vhodné pro muže i ženy

lokalita: Středočeský kraj zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Získejte praxi jako absolvent, rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu – opravy elektroniky, hledáme kandidáty na pozici Elektrotechnika – diagnostika a pro opravy elektroniky.

Požadujeme

  • SOU elektro nebo praxe v elektroprůmyslu (výroby/opravy)
  • v případě žen – jednodušší obsah práce a podmínkou alespoň zkušenost v elektro oboru
  • manuální zručnost a pečlivost
  • základy AJ
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na 2 směny Po-Pá

Nabízíme

  • práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • ČISTÁ MZDA 14. – 20.000 čistého (dle praxe, zkušeností, odprac. hodin)
  • možnost přivýdělku
  • dlouhodobá spolupráce
  • dotované závodní stravování
  • benefity – 13.plat a 5 týdnů dovolené
  • svozový autobus Kladno a Rakovník zajištěn
  • dobrá dojezdnost z okolí do 20km – příspěvek na vlastní dopravu

Náplň práce

  • jednoduché vyhledávání závad elektro přístrojů – slaboproud
  • odstraňování závad
  • práce dle manuálu
  • práce s interním systémem / databáze

Kontakt:

  • v případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 608 094 555

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.